x

Ebook

Czego dowiesz się z ebooka?

Dowiesz się, że sam plan treningowy to nie wszystko. Zwracam uwagę na wiele aspektów związanych z samym treningiem, tym co się dzieje dookoła niego oraz pokazuje różne możliwości treningowe. A to wszystko jest napisane przystępnym językiem popartym logicznymi argumentami i przykładami.

Do kogo jest skierowany?

Ebook skierowany jest do każdej osoby, która ma problem ze sprecyzowaniem i osiągnięciem swojego celu treningowego, która nie potrafi dobrać ilości treningów w tygodniu, opisuję jak dostosować objętość i intensywność treningową, dostarczam Ci kawał motywacji oraz tłumaczę jak powinna trenować osoba na każdym poziome zaawansowania. Dostaniesz narzędzie, które nauczy Cię jak zadbać o każdy element tej układanki.

Co zawiera ebook?

Ebook zawiera 10 zasad skutecznego planu treningowego, które nauczą Cię co robić przed, w trakcie oraz po treningu. Dostaniesz listę ponad 50 ćwiczeń głównych i akcesoryjnych, dzięki którym bez problemu będziesz mógł ułożyć plan treningowy, a to wszystko w wariancie tylko sztangowym. Dodatkowo na końcu ebooka znajdziesz bonus z zadaniami do wykonania oraz z przykładowym schematem tygodniowego planu treningowego.

Pobierz darmowego ebooka

Pobierz

Wyślij do:

Zgadzam się na przesyłanie mi mailem informacji handlowych, marketingowych i edukacyjnych przez ULTRA Paweł Basiński z siedzibą w Czernicy ul. Wrocławska 47a 55- 003, zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2017, poz. 1219, z późn. zm.). Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych. Poznałem i akceptuję politykę prywatności.

Masz pytanie dotyczące oferty lub potrzebujesz porady w sprawie treningu ?