x

Eliksir mobilności

Eliksir MOBILNOŚCI

Cena promocyjna: 9,99 zł

Cena regularna: 29,99 zł
Co otrzymujesz?
  • Dożywotni dostęp
  • Dostęp do zamkniętej grupy
  • Treningi w formie wideo

ZWIĘKSZ RUCHOMOŚĆ CIAŁA I WZMOCNIJ MIĘŚNIE Z PROGRAMEM ELIKSIR MOBILNOŚCI

JAKICH EFEKTÓW MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

„ELIKSIR MOBILNOŚCI” to nie tylko rozciąganie jakie znasz ze szkoły. To DZIESIĘĆ 13 minutowych programów treningowych w formie online polegające na aktywacji i wzmocnieniu mięśni oraz odzyskaniu ich elastyczności.

ELIKSIR MOBILNOŚCI TO...

  • System mobilizacji i aktywacji mięśniowej
Opracowane na bazie wieloletniego doświadczenia skuteczne zestawy ćwiczeń.
  • Galeria wideo
Program to połączenie treści merytorycznych oraz wideo.
  • Dostęp do zamkniętej grupy / wsparcie

Dzięki naszej grupie możesz liczyć na dawkę motywacji, razem zadbamy o formę!

  • Dożywotni dostęp

Nawet jeśli zgubisz program bez pytań wyślę Ci go jeszcze raz!

DLACZEGO WARTO?

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Treningi w formie wideo

Program to dziesięć 13-minutowych treningów rozciągająco-wzmacniających całe ciało ! Ćwiczysz razem ze mną a w trackie dostajesz pełną i zrozumiałą instrukcję wykonywania ćwiczenia.

Znajdziesz tam: dodatkowe zadania do wykonania, kontrolę efektów, obalam mity i daję wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem

Dostęp do zamkniętej grupy

W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie, wskazówki, konkretną dawkę pozytywnej energii oraz aktualności.

DLACZEGO MÓJ PROGRAM?

Paweł Basiński

Z wykształcenia jestem magistrem sportu o specjalizacji trener przygotowania motorycznego.

 

Od ponad 7 lat jestem trenerem i od roku prowadzę blog zadbajoforme.pl, gdzie dziele się z Wami wiedzą na temat treningów, odżywiania, regeneracji a czasami zahaczam o psychologię sportową. W swojej pracy pokazuję jak ruch może być wszechstronny oraz jak korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie.
Przechodziłem przez różne systemy i metody treningowe. Swoje treningi opierałem na różnych sportach siłowych. Popełniłem mnóstwo błędów, z których wyciągałem lekcje i ostatecznie ukształtowały mój warsztat trenerski.
Prowadziłem setki osób, czerpałem wiedzę na kursach i szkoleniach u najlepszych specjalistów. Materiały są przedstawione w zrozumiały sposób bez trudnego nazewnictwa a ćwiczenia ułożone w programie bazują na moim wieloletnim doświadczeniu

CO ZYSKUJESZ?

OPINIE I EFEKTY

W JAKI SPOSÓB PROGRAM ZWIĘKSZY MOBILNOŚĆ CAŁEGO CIAŁA I WZMOCNI MIĘŚNIE ?

Dlaczego nasz ciało się psuje?

Skutkiem spożywania zbyt dużej ilości kalorii jest otyłość, nadwaga i choroby. Skutkiem ciągłego siedzenia są pospinane mięśnie, ograniczona ruchomość w stawach i bóle kręgosłupa i odcinka szyjnego. A siedzimy ciągle. W szkole, podczas codziennych dojazdów i podróży, w pracy i kiedy odpoczywamy w domu. Nasze mięśnie są nieaktywne.

Odpowiedzią na wszystkie bolączki jest ruch! Ale odpowiednio dobrany. Skutkiem aktywności fizycznej wykonywanej w pełnym zakresie będzie zdrowe i elastyczne ciało.

Co mogę zrobić, żeby się naprawić?

Sprawa jest złożona ale nie na tyle, żeby nie dać sobie z tym rady. Jeśli zależy Ci na sprawnym i elastycznym ciele, które utrzyma nowy zakres ruchu, potrzeba przemyślanego działania.

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

Dużo siedzisz ? Masz problem z regularnym wykonywaniem ćwiczeń ? Czujesz, że Twoje ciało jest pospinane i bolą cię mięśnie ? Zwykłe rozciąganie nie przynosi efektów ? Musisz podejść do tematu bardziej kompleksowo.

Program powstał dla kobiet i mężczyzn, którzy już podjęli decyzję o chęci zmiany na lepsze. Wystarczy zaledwie 13 minut przez 5 dni w tygodniu, aby wyrobić nawyk regularnego ćwiczenia. Poprawisz mobilność i wzmocnisz mięśnie posturalne.

ELIKSIR MOBILNOŚCI” to część większej układanki, aby uzyskać sprawne i zdrowe ciało. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd radziłbym Ci zacząć od indywidualnie dobranego planu treningowego lub połączenia kursu „eliksir mobilności” z programem treningowym.

Dostęp do programu jest dożywotni.

PROMOCJA

Za promocyjne 9.99 zł możesz mieć dożywotni dostęp do programu „Eliksir mobilności”

To tyle samo co:

Eliksir MOBILNOŚCI

Cena promocyjna: 9,99 zł

Cena regularna: 29,99 zł
Co otrzymujesz?
  • Dożywotni dostęp
  • Dostęp do zamkniętej grupy
  • Treningi w formie wideo

Masz pytanie dotyczące oferty lub potrzebujesz porady w sprawie treningu ?