x

Referencje

„Paweł świetnie potrafi dostosować ćwiczenia do umiejętności trenującego. Przyszedłem do niego w celu poprawy czasu biegu na 5km oraz zwiększenia zakresu w biodrach, udało się szybciej niż zakładałem i w dodatku mocno poprawiłem swoją kondycję. Przy dużo mniejszym obciążeniu treningowym jakie stosowałem wcześniej udało się wykręcić życiówkę. Wszystko załatwiliśmy online.”

Andrzej, 43 lata

„Chodzę do Pawła na treningi, ponieważ mam potrzebę stałego rozwoju, uczenia się i rozwijania a Trenejro świetnie tłumaczy i pokazuje ćwiczenia oraz technikę ich wykonania. Jego treningi są wymagające pod względem technicznym i kondycyjnym, ale tego oczekuję od swojego trenera. Dodatkowo Paweł zna swoich podopiecznych, wie z czym mają problem i pomaga je przezwyciężyć”

Sonia, 30 lat

Przyszedłem do Pawła aby zwiększyć siłę i masę mięśniową, było to nie lada wyzwanie, bo od zawsze byłem bardzo szczupły i miałem liczne problemy z mobilnością. Przez ten czas, który trenujemy bardzo dobrze wyprowadził moje ciało, treningi były bardzo skuteczne i jestem bardzo zadowolony z efektów pracy. Treningi z Pawłem, to czysta przyjemność.

Wit lat 21

Paweł to rewelacyjny trener ! Trafiłam do Niego po urodzeniu dziecka, mając już wcześniej doświadczenia z innymi trenerami personalnymi. Zależało mi głównie na utracie wagi i poprawieniu ogólnej formy z uwzględnieniem mojej wady kręgosłupa. Cel osiągnęliśmy ciężką pracą nas obojga. Paweł układa bardzo indywidualne treningi, do tego są różnorodne i nie było chyba dwóch takich samych nigdy. Bardzo mocno motywuje i dopinguje. I chociaż bywa w tym stanowczy to jest bardzo serdeczny i miły. Z dużą uwaga przyglądałam się każdemu pierwszemu treningowi. Jednak już po kilku spotkaniach wiedziałam, ze trafiłam w bardzo dobre ręce ! Dzięki niemu zaczęłam pokonywać swoje granice i odkrywać jak sport może być uzależniający i sprawiać wielką frajdę. Dlatego na rezultaty dotyczące zmiany mojej sylwetki nie musiałam długo czekać. Paweł nauczył mnie też jak zdrowo i prawidłowo się odżywiać co wszystko sprawiło, że szczerze polecam współpracę z Nim !

Monika lat 40

Przyszedłem do Pawła aby poprawić siłę, zwiększyć ciężary. Paweł dobrze mną pokierował i oprócz zwiększenia siły poprawiła się moja mobilność i wytrzymałość. Atmosfera na treningu zawsze jest luźna ale przebiega w pełni profesjonalnie, warto też dodać, że w przeciągu 3 lat nie nabawiłem się żadnej kontuzji pod okiem Pawła.

Roch 19 lat

Masz pytanie dotyczące oferty lub potrzebujesz porady w sprawie treningu ?